ALUTEAM Uluslararası FENOFEM (Ferro and Non-FerroMetals) Sanayi Sanal Fuarı'nda


1 Nisan 2021

Karabük Üniversitesi ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği gerçekleştirilen Uluslararası FENOFEM (Ferro and Non-FerroMetals) Sanayi Sanal Fuarı bugün erişime açıldı.

FENOFEM Fuarı; konusunda uzman akademisyenleri, demir-çelik ve demir dışı metal sektöründe üretim, ihracat, hammadde tedariki çalışması yapan firmaları; TSO’larını, dernek ve birlikleri; Ar-Ge şirketlerini, bu alanla ilgilenmekte olan ve yurtdışı bağlantılar kurmak isteyen tüm ilgilileri bir araya getirmeyi hedefliyor. Bu kapsamda fuar alanının 5 ayrı blok şeklinde tasarlandığı sanal etkinlikte Demir Çelik Sektörü, Demir Dışı Metal Sektörü, Dökümcüler ve Kaplamacılar Sektörü, Endüstriyel Tesisler ile Kamu/Üniversite/AR-GE/Dernekler için stant alanları oluşturuldu. ALUTEAM’in AR-GE kapsamında katılımcısı olduğu FENOFEM Fuarı 31 Mayıs 2021’e kadar erişilebilir olacak. Ziyaretçilerin kolayca erişim sağlayabileceği stantlarda ilgili kurumlar ile B2B görüşmeleri de gerçekleştirilebilecek. Katılımcıların ürünlerini sergileyebileceği sanal platformda ziyaretçiler arama talebi oluşturabilecek veya firmaya mesaj gönderebilecek.

1-5 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek sanal fuara katılım sağlayan ziyaretçiler hem fuar alanında vakit geçirebilecek hem de eş zamanlı olarak organize edilecek sempozyumlara katılabilecek.

Karabük Üniversitesi tarafından Fuar süresi boyunca 1-3 Nisan 2021 tarihlerinde "Uluslararası Entegre Kirlilik Önleme ve Kontrolü (EKÖK) Sempozyumu" ve yine aynı tarihlerde "V. Uluslararası Demir ve Çelik Sempozyumunu (UDCS 2021)" aynı platform üzerinden çevrim içi ve yüz yüze olarak gerçekleştirilecek. Fuar katılımcıları ayrı sanal salonlarda sunulacak olan akademik bildirileri izleme fırsatı da bulabilecek.

ALUTEAM’in 5. Blok’ta bulunan Üniversite/AR-GE Bölümü 9. Salon’daki standını ve tüm fuarı ziyaret etmek aynı zamanda semporyumlara katılmak için linke tıklayıp kayıt yaptırmanız gerekmektedir. https://expofenofem.globalpiyasa.com/tr/fairs.aspx

KAYNAK: https://expofenofem.globalpiyasa.com/tr/FairsEntranceHall.aspx Fuar Bilgisi sekmesi